Nasza Brygada

Brygada S to Brygada od wesel. Skupiamy wokół siebie ludzi z pasją, którzy za cel postawili sobie prowadzić wesela tak by ten dzień był dla Was niepowtarzalny i wyjątkowy. Doświadczenie każdego z nas pozwala osiągnąć ten cel a dodatkowe umiejętności naszych współpracowników z powodzeniem wykorzystujemy prowadząc dla Państwa imprezy.

Tomasz Pawlak

Wodzirej z przeogromnym doświadczeniem. Przygotowanie aktorskie. Muzyk,kompozytor, tekściarz. Absolwent AWFiS Gdańsk – praca magisterska z zakresu gier i zabaw. Ponad 23 lata na scenie. Kultywuje zabawę w dobrym tonie z zachowaniem zasad savoir vivre. Obdarzony dużym poczuciem humoru. Pracuje także jako DJ.

 
 

Mateusz Maziarz

Pełny energii i uśmiechu. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. Posiada bogaty repertuar od lat 60 , aż do najnowszych rytmów prezentowanych obecnie przez stacje radiowe. Posiada świetny kontakt z uczestnikami imprezy dzięki, któremu każdy znajduje miejsce na parkiecie.

Jakub Hinc

DJ FUNKEY- mówi się o nim „tańczący DJ”. Posiada znakomite przygotowanie i doświadczenie w tym zawodzie. Duże wyczucie „parkietu”. Współpracował z wieloma wodzirejami. Do Brygady trafił najpóźniej ale zajmuje w niej bardzo ważną pozycję. Muzyk Jazzowy (bas).

 
 

Dariusz Grabowski

Absolwent AWF, od wielu lat jest wodzirejem oraz zawodowym konferansjerem. Przez 10 lat specjalizował się w zabawach dla dzieci.

26

Lat na rynku

800

poprowadzonych wesel

1000

imprez firmowych